![Πορεία Υπέρ του θεσμού της ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ…](https://kinimadikaiosi.org/wp-content/uploads/2023/11/362996283_685654917088599_3823838064565939018_n-750x465.jpg)
Το κόμμα ΔΙΚΑΙΩΣΗ-ΣΤΉΡΙΞΗ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ στήριξε την πορεία Υπέρ του θεσμού της ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ που πραγματοποιήθηκε στις 8 Ιουλίου σε συνεργασία με τους Ενεργοί Πολίτες – Κίνημα Ενωμένων Κυπρίων Κυνηγών .
Ο Θεσμός της οικογένειας και προστασίας του παιδιού, του πατέρα και της μητέρας είναι ΑΞΙΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΆΤΕΥΣΗ. ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΈΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΜΑΣ.
ΔΕΝ ΞΕΧΝΟΥΜΕ!
ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!